Роджер Федерер з величезними труднощами виграв у першому раунді Вімблдону

Маннаріно Федерер Вімблдон

20-ти кратний чемпіон турнірів Великого Шлему дуже непросто почав свій шлях на черговому Вімблдоні. Роджер Федерер виграв перший сет з рахунком 6-4, зробивши один брейк. Відразу склалося враження, що швейцарець планує стратегічно переграти свого суперника, не витрачаючи багато сил. Але в другому сеті все пішло не за його сценарієм, коли Маннаріно почав дуже активно діяти на своїй подачі. Француз дуже добре атакував і впевнено утримував власну подачу. На тай-брейку другого сету саме він виграв партію, що ще більше додало йому впевненості та далі настав незрозумілий провал у Федерера. Один брейк в третьому сеті дозволив Маннаріно вийти вперед, впритул наблизившись до фінішної прямої.

Далі настала дивовижна і трагічна розв’язка даного матчу. Адріан Маннаріно після програної подачі в четвертому сеті постарався змінити ситуацію, але в одному з вкрай невдалих розіграшів француз випадковим чином отримав травму ноги. Не виключено, що він послизнувся на мокрій траві, що частенько є проблемою після адаптації гравців на даному тенісному покритті. Адріан не зміг завершити поєдинок через сильний біль, тому Федерер пройшов до другого раунду Вімблдону. Це не та перемога, яку він хотів здобути, але настрій швейцарця після матчу істотно покращився.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.