У перший же день на Вімблдоні були припинені тенісні матчі

Вімблдон теніс дощ

Престижний тенісний турнір в Лондоні був припинений в перший же день через дощі. Попри погані погодні умови матчі на центральному корті будуть проходити під закритим дахом. За традицією переможець минулого Вімблдону повинен грати перший матч на головній арені турніру в перший же день, тому Новак Джокович вийде на корт проти молодого британця Дрейпера. Для серба цей поєдинок повинен пройти досить гладко, але суперник встиг продемонструвати непоганий теніс на іншому трав’яному турнірі на Queens Club, де сенсаційно обіграв Сіннера і Бублика.

Якщо дощі триватимуть протягом цілого дня, любителі великого тенісу зможуть побачити три матчі на центральному корті при закритому даху. Після Джоковича вийдуть Квітова і Стефенс, а останнім поєдинком буде цікаве протистояння Маррея в матчі проти грузинського тенісиста Басилашвілі. Ніколаз виграв турнір в Досі в цьому році, тому він має рівні шанси в порівнянні з переможцем Вімблдону. Енді не кращим чином грає останні роки, тому що він ніяк не може реабілітуватися після травми. Йому можуть допомогти британські вболівальники та додаткова мотивація, яка з’являється на кортах престижних турнірів Великого Шлему. Маррей встиг потренуватися з Федерером перед стартом Вімблдону, що також може допомогти йому пройти до другого кола. Букмекери вважають, що поєдинок Енді може істотно затягнутися і перейти в вирішальну стадію в п’ятий сет. Басилашвілі точно не буде здаватися і зможе проявити себе у всій красі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.