Джокович в парному турнірі з тенісу вийшов у фінал Мальорки

Джокович фінал Мальорка

Новак Джокович досить несподівано для всіх прийняв рішення зіграти в парній сітці турніру в Мальорці, не заявившись в одиночному розряді. Це дуже незвичайний хід з боку першої ракетки світу, але для цього були обгрунтовані аргументи. Серб захотів потренувати гру біля сітки, але це йому зовсім не потрібно, тому що останні роки він домінував не тільки на Вімблдоні, а на інших турнірах Великого Шлему. Зараз він планує виграти Золотий Шлом, здобувши всі чотири титули головних тенісних турнірів протягом календарного року. Це цілком може стати реальністю, оскільки Джокович вже виграв Australian Open і Ролан Гаррос. Саме він буде головним фаворитом лондонського Шлому, який не проводився в минулому році через пандемію.

В парному турнірі на Мальорці Новак несподівано вибрав маловідомого напарника Гомеса-Ерреру, останній з яких ніколи не відзначався серйозними результатами в тенісі. Але саме іспанець зміг продемонструвати вольову гру в відповідальних розіграшах, що дозволило їм з Джоковичем першими забронювати місце в фіналі змагань. Після цього скептики вважають, що це може в гіршу сторону вплинути на гру Новака на Вімблдоні, тому що тільки в неділю відбудеться фінал даного турніру і Джокович зобов’язаний буде пропустити ряд тренувань на лондонських кортах.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.