Баварія за 37 хвилин забила п’ять голів у ворота Байєра

Байєр Баварія футбол

Даний поєдинок був більше важливий для гостей, які впевнено лідирують в Бундеслізі. Байєр виступає в національному чемпіонаті неймовірно стабільно, але проти топових клубів часто виникають проблеми. Ця зустріч довела, що в захисті у господарів стадіону є незаперечні проблеми. П’ять пропущених голів стали доказом.

Байєр в цьому сезоні виступає непогано, оскільки вони знаходяться трохи вище середини таблиці. У нападі їм іноді не вистачає швидкісних нападників, які можуть вирішити долю певного поєдинку в відповідальний момент. У грі з Баварією вони особливо не володіли м’ячем, що стало причиною виникнення помилок в захисті. Дуже складно спостерігати, як суперники постійно пасуються в середній лінії та нічого при цьому не дають зробити. Що дивно, Баварія забила всі п’ять голів до 37 хвилини, гарантувавши перемогу і не викладаючись в решту часу матчу. Головний претендент на звання кращого футболіста Європи за версією France Football — Левандовскі відзначився двома забитими м’ячами.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.