Ціціпас і Звєрєв несподівано програли у чвертьфіналах Індіан Веллс

Ціціпас Басилашвілі теніс

Престижний американський турнір, який був перенесений з весни на осінь, продовжує підносити сюрпризи в чоловічій сітці. Після вильоту Данила Медведєва в матчі проти Дімітрова відбулись програші Стефаноса Ціціпаса й Олександра Звєрєва. Саме ці два тенісиста були головними фаворитами на титул, але зараз вже стає очевидно, що Мастерс в Індіан Веллсі виграє гравець, який раніше не добивався подібного успіху. З урахуванням відсутності Джоковича, Надаля і Федерера, в цьому сезоні відбувається безліч несподіваних результатів. Деякі тенісисти непередбачувано доходять до фінальних стадій.

Басилашвілі провів дуже хороший тенісний матч проти Стефаноса Ціціпаса, скориставшись помилками іменитого суперника. Цього року грузин виграв титул в Дохі, тому хардові покриття є для нього найбільш сприятливими. Басилашвілі максимально вкладається в удари, створюючи гострі атаки. Ціціпасу було досить складно діяти в захисті, тому його звична стратегія для даного сезону не спрацювала. Грек часто віддавав ініціативу, що стало причиною його поразки у вирішальному сеті. А в другому чвертьфіналі суботи Олександр Звєрєв грав проти американця Тейлора Фріца. Олімпійський чемпіон цього року теж багато помилявся і віддавав ініціативу в ключових розіграшах. Фріц скористався такими подарунками, відчуваючи впевненість і користуючись підтримкою трибун в рідній країні. Тепер Тейлор зіграє з Басилашвілі за вихід в заповітний фінал Індіан Веллс 2021 року. У другому півфіналі — вже сьогодні Дімітров і Норрі розіграють путівку у вирішальний матч.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.