Другий ігровий тиждень тенісного турніру Індіан Уеллс

Індіан Уеллс теніс

Американський турнір серії Мастерс радує цікавими матчами в чоловічій і жіночій сітці. Любителі великого тенісу приємно здивовані сенсаційними результатами. Рубльов вилетів у впертій боротьбі з американським тенісистом Томмі Полом, а Рамос показав гідну захисну гру в матчі проти Оже-Альяссіма. Грунтові гравці відчувають себе на даних кортах максимально комфортно. Зараз основним фаворитом турніру є Медведєв, який не має конкурентів на хардових кортах Америки. Після перемоги над Джоковичем він відчуває себе дуже впевнено, швидко пересуваючись по задній лінії. Крім нього з фаворитів, які можуть потрапити в фінал, можна виділити Янніка Сіннера, Берреттіні, Ціціпаса та Олександра Звєрєва.

У жіночій сітці головних фавориток визначити досить складно. Переможниця турніру Великого Шлему на US Open — Радукану програла в перших раундах. Українська тенісистка Світоліна в 1/8 фіналу програла Пегулі, не показавши гідної гри. Еліна взяла тільки два гейми, поступившись без боротьби. Фернандес після програшу у фіналі US Open максимально мотивована, тому вона може бути потенційною фавориткою турніру в Індіан Уеллс. Жабер і Крейчікова в цьому сезоні блищать перемогами, претендуючи на серйозний титул в кінцівці сезону. Також не варто списувати з рахунків Азаренко і Кербер, які з багаторічним досвідом можуть претендувати на перемогу в Індіан Уеллс.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.