Дві вольові перемоги принесли збірній Франції з футболу новий титул

Франція Іспанія фінал

Багато скептиків вважають турнір Ліги Націй товариськими змаганнями. Але висока конкуренція дає можливість продемонструвати командний футбол тим збірним, які вважають себе кращими з кращих в Європі. Франція після перемоги на останньому Чемпіонаті Світу тимчасово показувала свою гру, але в рамках Ліги Націй вони змогли довести, що є топовою командою. Попри численні скандали Кіліана Мбаппе залишився в збірній і показав свій рівень гри, забиваючи та віддаючи гольові передачі у вирішальні моменти матчів. Після сенсаційної перемоги в півфіналі турніру над Бельгією французи вийшли в фінал в якості фаворитів.

Сценарій фінального поєдинку почав розвиватися досить нудно, оскільки Іспанія і Франція не форсували події та намагалися сконцентруватися на захисті. Володіння м’ячем в Іспанців не конвертувалося в забиті голи, але в середині другого тайму вони все-таки змогли забити гол. Оярсабаль зміг показати індивідуальну майстерність, відсунувши захисника корпусом і вийшовши сам на сам з голкіпером. Але французи після феєричного повернення у півфінальному матчі Ліги Націй знову змогли показати волю до перемоги. Неймовірний гол Каріма Бензема порадував не лише уболівальників Франції, а всіх любителів футболу. Далі настав час Мбаппе, який після пасу Бензема зміг увірватися в штрафний майданчик суперників, перехитривши воротаря збірної Іспанії. Критика в бік Киліана тільки надає йому впевненостi у власних силах, що в результаті виливається в перемоги його команд. Мбаппе в черговий раз довів, що він є одним з кращих футболістів планети. Франція в підсумку виграла фінал Ліги Націй в іспанців з рахунком 1-2.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.