Важлива перемога збірної України в рамках відбору на ЧС 2022

Україна Фінляндія ЧС

Черговий матч відбіркового турніру до майбутнього Чемпіонату Світу 2022 року закінчився для збірної України важливою перемогою над Фінляндією. Перед початком зустрічі українські футболісти перебували на другій сходинці, але перемога Боснії та Герцеговини над Казахстаном тимчасово змістила їх на третю позицію. Зараз Україна знаходиться на другому місці після Франції, а Фінляндія з запасом в одну гру вже на четвертій сходинці.

Початок матчу з Фінляндією став феєричним, оскільки Андрій Ярмоленко відправив м’яч у сітку суперників вже на п’ятій хвилині. Через 20 хвилин фіни змогли зрівняти рахунок стараннями Пуккі. Але Яремчук, який зараз знаходиться у відмінній ігровій формі, ще в першій половині зустрічі зміг знову вивести Україну вперед. У кінцівці зустрічі Фінляндія почала створювати гольові моменти один за іншим, тому довелося трохи понервувати. Упевнена гра П’ятова дозволила досягти бажаного результату, після чого українські футболісти зберігають непогані шанси на вихід з групи на другій сходинці. Гра збірної з новим тренером не особливо відрізняється. Скандал з Малиновським поступово відійшов в сторону, тому гравці змогли продемонструвати командний футбол і заслужено взяли три очки. Це перша перемога України в рамках даного відбору, оскільки до цього всі матчі були зіграні внічию. Зараз вкрай важливо перемогти Боснію і Герцеговину на своєму полі та не програти на виїзді. Зберігаються шанси поборотися за першу сходинку групи, якщо Франція сенсаційно програє одній з інших збірних.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.