Російськомовна четвірка сіяних на престижному тенісному турнірі

Індіан Уеллс 2021

Перенесений турнір в Індіан Уеллс зібрав кращих тенісистів планети, але Джоковича, Надаля і Федерера ви там не побачите. Всі чотири сіяних мають російське коріння, оскільки Ціціпас і Звєрєв володіють російською мовою і їх сім’ї переїхали в Грецію та Німеччину відповідно ще за часів СРСР. Медведєв після перемоги на US Open зміцнив свої позиції в світовому рейтингу, тому саме він є одним з головних фаворитів. Також в четвірці є Андрій Рубльов, який планомірно продовжує прогресувати, покращуючи свій рівень від турніру до турніру. Зараз йому складно боротись проти топів, але тенісистів не з першої десятки він проходить без всяких проблем.

На змаганнях в Індіан Уеллс вже почалися матчі першого туру. Турнір вважається досить сприятливим для тенісистів, які люблять грати на повільних покриттях. Корти дозволяють з легкістю наздоганяти багато м’ячів на задній лінії, що максимально комфортно для Медведєва. Гравці, орієнтовані на захисну тактику, завжди тут почували себе впевненно. Ціціпас після фіналу на грунтовому покритті в паризькому Ролан Гаррос може дійти тут до вирішальних стадій і обов’язково побореться за титул. Стефанос проводить непоганий сезон, але в ключових моментах йому бракує психологічної стійкості. Також не варто списувати з рахунків Олександра Звєрєва, який хоче продовжувати вигравати після перемоги на Олімпіаді в Токіо.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино
X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.