Світоліна посіяна в Індіан Уеллс під четвертим номером

Світоліна Індіан Уеллс

Українська тенісистка має непогані шанси поборотися за титул на регулярному тенісному турнірі в Індіан Уеллс. Дані змагання були перенесені на жовтень місяць у зв’язку зі світовою пандемією. Зараз на турнірі можуть бути присутні необмежена кількість уболівальників, що вкрай важливо для організаторів. Еліна Світоліна входить в четвірку тенісисток, які будуть претендувати на титул протягом двох тижнів.

Крім Еліни в число перших сіяних увійшли Кароліна Плішкова, Іга Швентек і Барбара Крейчікова. Плішкова старша в цьому сезоні змогла знайти свою гру, потрапивши в фінальні стадії престижних тенісних турнірів протягом календарного року. Швентек є однією з фавориток, тому що вона продовжує домінувати в матчах проти не найсильніших суперниць. Світоліній потрібно показати максимальний рівень гри на задній лінії, що у неї чудово виходить на швидкісних хардових кортах. Українська тенісистка може домогтися успіху в останніх змаганнях року, оскільки вона знаходиться в оптимальній фізичній формі.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.