Бій Джошуа і Ф’юрі в серпні 2021 року може бути скасований

Джошуа Ф’юрі Вайлдер

Дивне продовження цікавої історії протистояння між Джошуа і Фьрі поза рингом набирає нових обертів. Деонтей Вайлдер провів з Ф’юрі відразу два боксерські бої та в одному з них була нічия, але потім титул чемпіона отримав саме Ф’юрі. Але сьогодні федеральний суд постановив, що їм знову доведеться втретє вийти на ринг не пізніше вересня цього року.

Такий розклад подій може стати причиною скасування бою проти Джошуа або британцеві доведеться виплатити Вайлдер серйозну суму від майбутнього гонорару. Станом на 14 серпня бій з Джошуа в Саудівській Аравії був остаточно затверджений, але зараз все може кардинально змінитися і Ф’юрі доведеться знову вийти на ринг проти старого суперника.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.