Бій Усика з Джошуа не відбудеться ніколи

Усик Джошуа бокс

Дивовижна новина викликала шквал коментарів у боксерському світі. Менеджери Джошуа офіційно заявили про те, що бій проти Олександра Усика не відбудеться. Ні в найближчі роки, ні в майбутньому вони не будуть претендувати на проведення бою проти українця. Сенсаційна заява викликала невдоволення у менеджерів Усика, які вважають такий хід провокаційним.

Усик провів 18 боїв на професійному рівні в суперважкій вазі та не програв жодного разу. 13 поєдинків закінчилися нокаутами, тому Олександр є головним претендентом на звання абсолютного чемпіона. Цілком можливо, що в цьому році він все-таки зможе домовитися і провести бій з Джо Джойсом, на рахунку якого також немає жодної поразки. Однією з причин «простою» Усика стали затяжні переговори між менеджментом Джошуа і Ф’юрі, тому що вони ніяк не можуть зійтися на умовах фінансової складової.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.