Майбутній чоловік Світоліної знову програв на турнірі в Римі

Монфіс Світоліна Рим

Гаель Монфіс продовжує розчаровувати не тільки своїх уболівальників, а також фанатів Еліни Світоліної, оскільки з нею француз повинен одружитися цього літа. Тенісист програв на старті ґрунтового турніру в Римі, продемонструвавши бліду гру. Вийшло дістатися до третього вирішального сету, але з підтримкою публіки його опонент Лоренцо Сонего все-таки вирвав перемогу з рахунком 6-4.

Монфіс не може виграти в першому раунді тенісних турнірів протягом півтора року. Деякі скептики кажуть, що саме заручини стали причиною погіршення результатів колишньої восьмої ракетки світу. Гаель почав менше тренуватися, тому що став більше уваги приділяти відносинам, тому такий підхід вплинув на тенісні матчі. Монфіс планує взяти участь в майбутньому Ролан Гаррос, де нарешті ми зможемо побачити його першу перемогу в цьому році.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.