Бондаренко за 2 дні на турнірі в Гдині 2 рази зіграла з Фальковською

Бондаренко теніс Гдиня

Унікальна ситуація сталася на старті тенісного турніру в Гдині. Катерина Бондаренко успішно пройшла кваліфікацію, потрапивши в основну сітку змагань. У фінальному матчі кваліфікації вона обіграла Фальковську з Польщі з рахунком 2-0 по сетах і 6-3 7-6 по геймах. Польська тенісистка після програшу потрапила в список щасливчиків, які можуть зіграти в основній сітці і після жеребкування дивним чином знову потрапила на українку Бондаренко.

Другий матч став повною протилежністю першого. Катерина Бондаренко повністю випала з гри, вигравши всього лише два гейми за весь матч. Сенсаційний результат став справжнім подарунком для Фальковської, яка замість вильоту стала учасницею другого кола тенісного турніру в Гдині.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.