Українська тенісистка Калініна зіграє в півфіналі Будапешту

Калініна Коллінз Будапешт

Ангеліна Калініна продовжує зміцнювати позиції в світовому рейтингу WTA. Українська тенісистка демонструє відмінну гру, впевнено обігруючи на турнірі в Будапешті одну суперницю за іншою. Після Вімблдону вона виграла 13 матчів поспіль, ставши переможницею двох не самих престижних турнірів у Франції на ґрунті. Тепер вона побореться за вихід у фінал ґрунтового турніру в Будапешті, але ключовою відмінністю в порівнянні з попередніми змаганнями є той факт, що гра проходить в приміщенні.

Суперниця Калініної по півфіналу Даніель Роуз Коллінз зберігає хорошу форму протягом останніх сезонів. Вона пропагує агресивний теніс, швидко перехоплюючи ініціативу. Саме шляхом такої гри американка переграла Калініну в цьому році на Ролан Гаррос, розгромивши українську тенісистку з рахунком 6-0 6-2. У Ангеліни в тому матчі абсолютно нічого не вдавалось, тому вона постарається викластися на максимум в півфіналі турніру в Будапешті. Калініна не є фавориткою зустрічі, попри довгу серію без програшів. Якщо вона буде атакувати в звичній манері, у неї з’являться шанси на вихід в заповітний фінал гідного турніру WTA.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.