Названі 5 міст, в яких пройдуть фінали Ліги Чемпіонів

Ліга Чемпіонів УЄФА

Виконавчий комітет УЄФА прийняв зважені рішення, визначивши відразу п’ять міст, в яких пройдуть фінали футбольної Ліги Чемпіонів у найближчі п’ять років. Після вдало проведених матчів в Будапешті та в Санкт-Петербурзі в рамках Євро 2020 комітет орієнтувався саме на ці міста, тому в них пройдуть фінальні зустрічі ЛЧ у 2023 році в Угорщині та в наступному році в Росії.

В сезоні 2022/2023 планувалося провести фінал ЛЧ у Мюнхені, але з невідомих причин було прийнято рішення перенести матч на стадіон в турецькому місті Стамбул. У Дубліні пройде фінал у 2024 році, а на стадіоні іспанського клубу Атлетик Більбао відбудеться вирішальний поєдинок чемпіонської ліги з футболу в 2025 році.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.