Бостон сенсаційно поступився Айлендерс у чвертьфіналі Кубка Стенлі

Бостон Айлендерс НХЛ

Спочатку в цьому чвертьфіналі фаворитом була команда з Бостона, але Айлендерс продемонстрували неймовірну гру в атаці, забивши 15 шайб у ворота суперників за останні три матчі. В останній грі вони розгромили Брюїнз з рахунком 6-2. Бостон добре почав, але потім удача перейшла на бік опонентів.

Суперником Айлендерс в півфіналі Кубка Стенлі буде Тампа Бей. Шанси практично рівні, тому що на кону вихід до заповітного фіналу. Любителі хокею зможуть побачити дуже цікаві матчі у виконанні двох команд. Не виключено, що справа може дійти до вирішального сьомого матчу. Той факт, що Айлендерс завершили серію з Бостоном достроково, надав їм особливої впевненості та зберіг сили для вдалого виступу в вирішальних матчах.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.