«Бразильський» Шахтар має всі шанси на вихід в ЛЧ 2021/2022

Шахтар Монако ЛЧ

Новий сезон групового турніру футбольної Ліги Чемпіонів вже не за горами. Донецький Шахтар не був фаворитом у протистоянні з французьким Монако, але після виїзної перемоги в першому матчі має всі шанси на вихід в найпрестижніший футбольний турнір Європи. Педріньйо на 19-ій хвилині поєдинку відкрив рахунок, після чого український клуб зумів зберегти мінімальну перевагу до фінального свистка.

В основному складі Шахтаря вийшло 7 бразильців і тільки два українця. На заміні було три футболісти з бразильською національністю, що є звичною справою для «гірників». В черговий раз іноземні футболісти змогли довести свою перевагу в індивідуальній майстерності. Всупереч численним атакам Монако, Шахтар зумів довше тримати м’яч, перевершивши в даному показнику своїх суперників. Тепер важливо не пропустити на своєму стадіоні більше одного м’яча, не програвши в повторному поєдинку.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино
X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.