Жіночий турнір в Цинциннаті зібрав кращих тенісисток планети

Цинциннаті жіночий теніс

64 кращі тенісистки беруть участь в основній сітці престижного тенісного турніру серії Мастерс в Цинциннаті. З українок в перших раундах зіграють Ястремська, яка зовсім недавно повернулася в тур після тимчасових слідств, повязаних з допінговим скандалом, і Світоліна. Еліна після весілля цього літа і виграної бронзової медалі на Олімпійських Іграх в Токіо відчуває себе в чудовому настрої. Суперницею Світоліной буде Анжелік Кербер, яка сенсаційно обіграла в першому раунді грецьку тенісистку Марію Саккарі. Німкеня поступово набирає звичну форму, але фавориткою матчу буде саме українська спортсменка. А Ястремська в першому колі гратиме з американкою Макнеллі, маючи всі шанси пройти далі, всупереч тривалим місяцям без ігрової практики.

Дивно, що в першому колі Цинциннаті жереб вирішив звести Вондрусову і Бенчіч, які розігрували золоту медаль в драматичному трьохсетовому поєдинку на Олімпіаді в Токіо. Швейцарка тоді продемонструвала більш агресивний теніс, але Вондрусова буде намагатися виграти в матчі-реванші. Також на турнір приїхали перша і друга ракетки світу — Барті та Осака відповідно. У них достатньо мотивації, щоб постаратися пройти в фінальні раунди. Не варто списувати з рахунків білоруску Соболенко і переможницю попереднього Мастерса в Монреалі — Камілу Джорджі. Сімона Халеп в трьох сетах виграла в першому раунді у Магди Лінетт, тому не виключено, що в фіналі ми можемо побачити навіть її. Склад спортсменок на змаганнях в Цинциннаті вражає, а значить, любителі великого тенісу побачать безліч цікавих матчів.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино
X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.