Конор Макгрегор швидко йде на поправку напередодні майбутніх боїв

Макгрегор перелом ноги

Ірландський боєць MMA після сенсаційного програшу Пуар’є через перелом ноги планує провести наступний бій під егідою UFC вже на початку 2022 року. Він заявив про це в своїх соціальних мережах, в черговий раз нагадавши про себе після непередбачуваного програшу. У мережі з’явився діалог Пуар’є з Макгрегором, в рамках якого вони обмінялися приємними словами. Ірландець в черговий раз спекулює на емоціях своїх уболівальників, викликаючи у них неоднозначні почуття стосовно своєї персони.

Макгрегор швидко відновлюється, що підтверджують його лікарі. Не виключено, що поєдинок на початку 2022 року відбудеться проти того ж Пуар’є, що може знову викликати інтерес громадськості. Після програшу ірландський боєць змістився на три рядки в рейтингу MMA нижче, що змушує його провести кілька проміжних поєдинків, щоб домогтися протистояння з першим номером ліги UFC.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.