Нове покоління тенісистів на турнірі в Цинциннаті 2021

Цинциннаті Медведєв Джокович

Престижний тенісний турнір серії Masters в Цинциннаті пройде без участі головних зірок. Надаль після Вашингтону відмовився від участі в майбутніх змаганнях, щоб повністю відновитися до четвертого турніру Великого Шлему в Нью-Йорку на US Open 2021. Джокович після невдалого виступу на Олімпійських Іграх в Токіо продовжує відновлення, яке по більшій мірі пов’язане з психологічними проблемами. Федерер повідомив про майбутню операцію на коліні. Швейцарська легенда знову не змогла повернутися в стрій після тривалої перерви, але тенісні вболівальники з усього світу сподіваються на повернення великого гравця.

Але на турнірі в Цинциннаті зіграє Енді Марей, який отримав Wild Card від організаторів змагань. Британець не кращим чином проводить сезон, тому його вболівальники не сподіваються побачити його в фінальних стадіях. Головними претендентами на титул є тенісисти нового покоління. Звєрєв Олександр виграв золоту медаль в Пекіні, а Медведєв кілька днів тому продемонстрував відмінний теніс і виграв Мастерс в Торонто. Також не варто списувати з рахунків Рубльова і фіналіста Ролан Гаррос цього року — Стефаноса Ціціпаса. Всі вони можуть вийти в фінал даного турніру, тому чекаємо непередбачуваний сценарій, і цілком можемо побачити в півфіналі Цинциннаті зовсім іншого тенісиста.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.