Як Ліонеля Мессі зустрічали в паризькому ПСЖ

Мессі ПСЖ Неймар

Аргентинський півзахисник і один з кращих футболістів світу Ліонель Мессі прибув до Парижа для підписання контракту з ПСЖ. Він буде грати під 30 номером, незважаючи на те, що Неймар пропонував йому свій 10 номер. Мбаппе з радістю привітав майбутнього партнера по команді в соціальних мережах, а футболки Мессі були продані за лічені хвилини. Крім цього переходу ПСЖ продовжує вести неофіційні переговори з Кріштіану Роналду, який вперше в кар’єрі може вийти на поле зі своїм вічним суперником в перегонах за нагородами — Мессі. Аргентинець вже приступив до тренувань і привітав численну армію вболівальників парижан. Його прийняли належним чином, влаштувавши йому шквал овацій з вогняними фаєрами.

Скандальний перехід Мессі з Барселони став причиною незрозумілих умов, які виставила іспанська Ла Ліга в сторону клубів чемпіонату. Президент був змушений прийняти складне рішення, після того, як Ліонель відмовився на зарплату, яка повинна була бути в рази менше, ніж раніше. Керівництво ПСЖ також не приховує, що Мессі буде отримувати в клубі менше, ніж в Барселоні, а ще ходять чутки, що частина грошей буде виплачуватися в криптовалюті. Аргентинець радий своєму переходу в даний клуб, оскільки тут грає кілька його співвітчизників і кілька футболістів, які грали з ним в інших командах раніше. Неймар був одним з перших, хто не просто дізнався про перехід Мессі в ПСЖ, а особисто сприяв підписанню цього контракту. Деякі ЗМІ стверджують, що бразилець до початку будь-яких переговорів особисто вмовляв Ліонеля не розглядати інші варіанти.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.