Півфінал кваліфікації футбольної Ліги Чемпіонів

Шахтар Ліга Чемпіонів

Донецький Шахтар зумів пройти у фінал кваліфікації Ліги Чемпіонів, обігравши бельгійський Генк двічі з однаковим рахунком 2-1. У матчі-відповіді в Києві проходила досить рівна боротьба, але футболісти українського клубу змогли реалізувати на один гольовий момент більше. Наступним суперником Шахтаря буде один з найсильніших футбольних клубів кваліфікації ЛЧ — французький Монако. Фаворитом майбутньої зустрічі є команда з Ліги 1 Франції, але в українського клубу є всі шанси пройти в заповітний груповий турнір, поки не зіграно жодної хвилини в рамках двох майбутніх матчів.

Єдиною сенсацією в півфінальній стадії кваліфікації до ЛЧ можна вважати програш шотландського Рейнджерсу шведській команді Мальме. Так само як і донецький Шахтар шведські футболісти виграли в сумі 4-2. Португальська Бенфіка прогнозовано пройшла московський Спартак, а ПСВ і Динамо Загреб підтвердили свій статус фаворитів. У вирішальному раунді кваліфікації любителі футболу побачать безліч цікавих протистоянь, але тільки кращі клуби зможуть пройти в груповий етап найпрестижнішого турніру Європи.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.