Rogers Cup в 2021 році пройде без Роджера Федерера

Надаль Кубок Роджерс

Рекордсмен кубка Роджера по титулам не приїде на черговий Мастерс 1000 через травму коліна. Роджер Федерер не зможе взяти участь в престижному тенісному турнірі, тому що у нього продовжуються проблеми, пов’язані зі старою травмою. Легендарний тенісист пропустить черговий престижний турнір, плануючи виступити на змаганнях Великого Шлему в Нью-Йорку на Us Open. Перша ракетка світу — Новак Джокович теж не зіграє в рамках даного турніру через травму, яку він отримав на Олімпійських Іграх в Токіо. Сербський тенісист мав проблеми, пов’язані з болями в плечі, тому перші турніри американської серії він точно пропустить.

Рафаель Надаль, всупереч поразці у Вашингтоні від Харріса, проявив себе з хорошого боку. Іспанець продемонстрував волю до перемоги в перших раундах, перевершивши своїх суперників шляхом психологічної стійкості. Надаль має відмінні шанси на виграш титулу в Торонто, але для цього йому доведеться проявити свої найкращі якості. Рафа планує швидко вийти на звичний рівень, тому травми провідних тенісистів можуть зіграти для нього ключову роль.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.