Чемпіон з боксу в п’яти вагових категоріях проведе бій з блогером

Блогер проти чемпіона

Офіційно Флойд Майвезер підтвердив бій з популярним блогером Логаном Полом. Дана подія привертає величезну увагу, але фаворитом, звичайно ж, є Майвезер. Пол має майже 23 мільйони підписників на своєму Youtube каналі, але його контент має виключно розважальний характер і ніяк не пов’язаний з професійним боксом. Логан почав боксерську кар’єру у 2019 році, але так і не став серйозним суперником для своїх опонентів по рингу.

Майвезер довго роздумував з приводу даного бою і нарешті прийняв рішення погодитися. Швидше за все, ключову роль зіграла фінансова сторона. Флойд отримає левову частку загального призового фонду, попри результат бою. Примітно те, що Логан Пол на 15 кілограмів важче за свого опонента.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.