Чого не вистачило збірній України в першому матчі на Євро 2020

Нідерланди Україна Євро

Драматична розв’язка першого туру в групі C на Євро 2020 привела до поразки збірної України в матчі проти Нідерландів. Звичайно ж, не вистачило психологічного спокою, тому що всі три голи в ворота українців з’явилися з нізвідки. Два голи за 5 хвилин були феєричним досягненням, але не вийшло довести поєдинок до нічийного результату.

Збірна Нідерландів цілеспрямовано чекала реалізації невеликої кількості гольових моментів. Не можна сказати, що вони більше контролювали м’яч, всупереч статистиці. Україна виглядала вельми гідно і вони точно заслуговували мінімум на нічию. Але як сказав Олександр Зінченко: «Турнір не закінчується після першого туру групового турніру». Тому чекаємо вдалого виступу українських футболістів у двох інших матчах групового етапу. У них є всі шанси, щоб пройти в чвертьфінал.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.