Причини поразки Ціціпаса в фіналі Ролан Гаррос

Джокович Ціціпас Париж

Недільний фінал турніру Великого Шлему став одним з найяскравіших і непередбачуваних за останні роки. У Парижі на грунтових кортах вже давно не було такого цікавого фінального матчу. Останній раз доля титулу на Ролан Гаррос вирішувалася в п’ятій партії в 2004 році, тому вболівальники на стадіоні та інші любителі тенісу залишилися задоволеними. Ціціпас драматично програв Джоковичу в п’ятому сеті, виграючи по ходу матчу з рахунком 2-0 по партіях. Грецький тенісист продемонстрував неймовірний рівень, намагаючись в свої 22 роки переграти досвідченого серба.

Основною причиною програшу Ціціпаса стала відсутність досвіду. Йому потрібно було підсилити гру після двох сетів, але він знову почав просідати, як це було в півфіналі проти Олександра Звєрєва. Також Стефаносу явно не вистачило фізичної витримки. Він провів дуже вдалий ґрунтовий сезон, зігравши на землі найбільше матчів в порівнянні з іншими тенісистами туру. Він перевершив всіх і, на жаль, не вистачило везіння. У вирішальній партії вони виглядали з Джоковичем нарівні, але все-таки єдиний брейк на початку п’ятої партії зіграв ключову роль.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.