Драма в тенісному півфіналі між Звєрєвим і Ціціпасом

Ціціпас Звєрєв Париж

Півфінал Ролан Гаррос в чоловічій сітці став по-справжньому емоційним і драматичним. Доля фіналіста вирішилася в останній п’ятій партії. Спочатку ініціативу перехопив Стефанос Ціціпас, вигравши перший сет з впевненим рахунком 6-3. Звєрєв постарався повернутися в гру, але грецький тенісист почав нарощувати перевагу і зробив у другому сеті два брейка. Далі стався перелом у грі, і Олександру Звєрєву вдалося виграти третій сет. Четверта партія також пройшла по сценарію німецького тенісиста, який почав нарощувати силу на своїй подачі. Ціціпас почав більше помилятися, що призвело до програшу двох сетів поспіль.

Ключовим став перший гейм в п’ятому сеті. Звєрєв зміг виграти три очки поспіль і повів з рахунком 0-40, але низка помилок у виконанні Олександра допомогла Ціціпасу залишитися в грі та перехопити ініціативу надалі. Після виграшу на чужій подачі Стефанос відчув себе більш впевненим у своїх силах. Грек почав діяти більш швидко, а Звєрєв почав здавати фізично. З огляду на те, що це п’ята партія, сил у німецького тенісиста практично не залишилося. Він почав часто промахуватися. Стефанос довів справу до переможного кінця, знову вигравши з рахунком 6-3. Після перемоги грецький спортсмен розплакався від щастя під час післяматчевого інтерв’ю. Вперше в кар’єрі Ціціпас вийшов у фінал тенісного турніру Великого Шлему. Він зіграє з переможцем ще одного цікавого півфіналу за участю Надаля і Джоковича.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.