У фіналі Ролан Гаррос зіграє Павлюченкова і Крейчікова

Крейчікова Павлюченкова Париж

На початку престижного турніру в Парижі ніхто б не повірив, що саме ці дві тенісистки будуть розігрувати титул чемпіонки на Ролан Гаррос. Не можна сказати, що вони пройшли вкрай складний шлях, тому що сенсації відбулися за участю їх суперниць. Відмінна фізична підготовка, везіння в ключових моментах і сприятлива сітка стали головними факторами, шляхом яких вони змогли дійти до заповітного фіналу.

Крейчікова показала неймовірну волю до перемоги, обігравши в півфіналі Марію Саккарі. Грецька тенісистка подавала на матч, а до цього в третьому сеті за рахунку 3-5 на свою користь мала матч бол на подачі суперниці. Але Крейчікова знову змогла продемонструвати відмінну гру в атаці, що на ґрунтовому покритті є крайньою рідкістю. Павлюченкова без особливих проблем розібралася з Цідансек, вигравши у двох партіях. Російська тенісистка здобула на даному тенісному турнірі багато вольових перемог, але в останній грі вона постаралася мінімізувати кількість помилок. У найближчу суботу ми дізнаємося ім’я нової переможниці Ролан Гаррос і це буде тенісистка, яка ніколи раніше не вигравала Великий Шлем.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.