Дебют Мемфіса Депая в іспанській Барселоні

Дженоа Мілан Шевченко

Нідерландський нападник істотно поліпшив свою гру після декількох сезонів у французькому Ліоні. Мемфіс зміг придбати важливу впевненість, тому і відбувся його перехід в Барселону. В одному з інтерв’ю він сказав, що навіть не встиг познайомитися з Лео Мессі. Головний тренер іспанського клубу Коман радий переходу свого співвітчизника.

В парі з Де Йонгом вони створили кілька гольових моментів у матчі проти Атлетик Більбао. Не вийшло виграти, але Мемфіс Депай врятував Барселону від виїзної поразки. Він показав відмінну гру в цілому, ставши кращим гравцем матчу. Звичайно ж, після відходу Мессі Барса тепер не буде таким грізним суперником для клубів з Ла Ліги та Ліги Чемпіонів, але переходи Депая й Агуеро можуть допомогти завоювати нові титули сезону.

Засновник інтернет-порталу Stavki.UA, присвяченому огляду популярних букмекерських контор та онлайн казино
X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.