День сенсацій на тенісному турнірі Великого Шлему US Open

Ціціпас Рубльов Осака

Престижний тенісний турінір в Нью-Йорку спочатку став визначним через те, що в перших раундах не було сенсацій. Для кожного гравця в чоловічій і жіночій сітці подібні турніри Великого Шлему є трампліном на шляху до майбутніх досягнень. Молодий іспанський тенісист Алькарас Гарфія нарешті вийшов на корт з максимальною мотивацією, обігравши в п’яти сетах Стефаноса Ціціпаса. Іспанець сильно бив по м’ячу, доставляючи дискомфорт своєму супернику. Після четвертого сету Ціціпас вийшов у відмінному настрої, вигравши партію з сухим рахунком 6-0. Здавалося, що доля поєдинку вже вирішена і грек зможе виграти, як і в матчі першого раунду проти Енді Маррея. Але агресивний теніс у виконанні Алькараса дозволив йому перехопити ініціативу, довівши справу до переможного кінця на тай-брейку з рахунком 7-5. Сенсаційна перемога підопічного легендарного тенісиста Хуана Карлоса Ферреро дозволила йому пройти в наступний раунд, де йому доведеться зіграти проти Петера Гойовчіка.

Ще однією сенсацією на US Open стали програші Наомі Осаки і Андрія Рубльова. Російський тенісист показував свій звичний рівень гри, але підтримка трибун дозволила Френсісу Тіафо знайти додаткові сили, після чого американець виграв у п’ятій партії з рахунком 6-1. Осака в черговий раз програла через відсутність мотивації. Молода тенісистка Фернандес з Мексики в свої 18 років показує дуже дорослий теніс, намагаючись змушувати суперниць робити помилки. Наомі Осака на прес-конференції після матчу сказала, що планує взяти перерву від тенісу, тому що зараз у неї немає бажання грати.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.