Домінік Тім відмовився від участі в Олімпійських іграх

Домінік Тім Олімпіада

23 липня в Японії стартують Олімпійські ігри, на яких буде розігруватися комплект медалей у великому тенісі. Австрійський тенісист відмовився від участі в даних змаганнях, тому що вважає більш пріоритетним завданням — підготовку до US Open. Йому потрібно буде захищати титул і зараз він знаходиться не в самій оптимальній формі. Він програв в першому раунді Ролан Гаррос в першому колі проти іспанця Андухара, виграючи 2-0 по сетах. Після травми Тім не встиг відновитися на всі 100%, але в нього також спостерігаються проблеми з мотивацією.

Домінік Тім не брав участі в минулих Олімпійських іграх і знову від нього надійшла відмова. Найближчим часом буде відомий склад учасників, в число яких не факт, що потрапить Роджер Федерер. Швейцарець зараз активно готується до тенісного турніру Вімблдону, але після операції на коліні він також не набрав оптимальних фізичних кондицій.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.