У цікавому матчі Україна обіграла Північну Македонію

Україна Македонія Євро

Другий тур групового турніру Євро 2020 завершився перемогою для збірної України, але команда і вболівальники почали нервувати в кінці поєдинку і могли зіграти внічию. Після феєричного першого тайму у виконанні українців всі думали, що результат матчу вирішений, але незрозуміле рішення арбітра стало причиною того, що в ворота жовто-синіх поставили пенальті. У першій половині Україна виграла 2-0, а потім Північна Македонія змогла відіграти один гол.

Вже за рахунку 2-1 на свою користь українці почали створювати гольові моменти, але не вистачало реалізації. Вихід на заміну Бесєдіна та Циганкова нічого істотно не змінило, тому що вони почали допускати часті помилки після прийому м’яча. Динамівці ще не змогли набрати оптимальну форму, оскільки Андрій Шевченко не дав їм можливості вийти в першому матчі проти Нідерландів. Циганков після травми грає не на своєму звичному рівні, тому не можна чекати від нього чогось надприродного. Але після 2-1 головний арбітр в одному з моментів отримав підказку від четвертого судді та повтор VAR показав, що футболіст збірної Північної Македонії зіграв рукою в своїй штрафній площі. Пенальті, який пробивав Малиновський теж відбив воротар, але він відбив удар не так, як це зробив Бущан — відбивши перед собою, після чого македонці добили м’яч у ворота. Україна змогла утримати свою перевагу в рахунку, і поєдинок завершився для них перемогою. Тепер їм потрібно чекати результат матчу Нідерланди Австрія, але, швидше за все, в останньому турі проти австрійців потрібна буде тільки перемога.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.