Федерер сенсаційно програв у другому раунді турніру в Халлє

Федерер програв Халлє

Роджер Федерер програв молодому тенісистові з Канади — Оже Альяссіму, вигравши перше сет по ходу поєдинку. Швейцарець з невідомих причин почав істотно випадати з гри після першої партії, причиною чого може бути травма коліна. Тепер його участь в майбутньому Вімблдоні залишається під питанням, тому що в 39 років досить важко витримувати серйозні фізичні навантаження протягом затяжних матчів. Саме цей фактор став причиною відмови від участі в 1/8 фіналу Ролан Гаррос.

Федерер 10 разів вигравав тенісний турнір в Халлє і ніколи не вилітав на настільки ранніх стадіях. Трава є його улюбленим покриттям, але опір молодого канадця став причиною програшу Роджера. Цього року склад учасників досить сильний, тому головними претендентами на перемогу вважаються Рубльов, Оже-Альяссім, Нісікори й Олександр Звєрєв. Саме німець буде головним фаворитом, тому на нього букмекери дають найменший коефіцієнт.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.