Уельс і Росія виграли перші матчі на Євро 2020

Уельс Росія Євро

Шостий ігровий день на Євро 2020 ні для кого не підніс сюрпризів. Росія насилу обіграла Фінляндію, після ганебного програшу Бельгії з рахунком 0-3. У Санкт-Петербурзі гра російської збірної не вселяє впевненості, тому не факт, що команда Черчесова вийде в чвертьфінал.

Уельс після нічийного результату зі Швейцарією зумів перебудуватися, здобувши важливу перемогу у Туреччини з рахунком 0-2. Гарет Бейл не реалізував пенальті на 61-ій хвилині матчу, але його збірна змогла домогтися бажаного результату. Туреччина демонструвала непоганий рівень футболу в відбіркових матчах, але тут їм явно не вистачає везіння. Для них навіть перемога у Швейцарії в останньому турі не дасть можливості вийти з групи. Італія гарантувала собі вихід в чвертьфінальну стадію чемпіонату Європи 2020 року, вигравши перші два матчі без пропущених голів.