Угорщина могла виграти у Португалії на своєму стадіоні

Угорщина Португалія Євро

В першому раунді групового турніру Євро 2020 в матчі Португалії проти Угорщини сталася справжня драма. Всі очікували впевнену перемогу Кріштіану Роналду і компанії, а отримали саме це. Хід матчу передбачувано йшов за сценарієм португальців, але на 80-ій хвилині Угорщина при рахунку 0-0 змогла реалізувати гольовий момент, але після перегляду повтору арбітр прийняв рішення, що там був офсайд. 58 000 уболівальників на кілька хвилин були ощасливлені, але рішення головного судді стало для них повним розчаруванням.

Після скасованого голу футболісти Угорщини впали духом, моментально пропустивши перший гол. Далі настав психологічний провал в діях захисної лінії, що призвело до двох забитих м’ячів в їх ворота. Без голу у виконанні Кріштіану Роналду не обійшлося, після чого Португалія виграла на виїзді з рахунком 0-3, ставши одноголосним лідером своєї групи. Все сталося досить передбачувано, але ніхто не очікував, що інтрига збережеться до 80-ої хвилини, після чого Угорщина заб’є гол і програє з рахунком 0-3.