Довгоочікуване звільнення тренера Барселони

Куман Барселона звільнення

Протягом кількох сезонів Рональд Куман був тренером футбольного клубу Барселона. На жаль, нідерландський наставник не зміг досягти бажаного успіху. Скептики та фахівці спочатку не вважали, що Куман має достатній досвід. Протягом минулого сезону команді вдавалося вигравати за рахунок футболістів, які відрізняються індивідуальною майстерністю. Після відставки Луїса Енріке Барселона не була в такій кризі, яка настала на даний момент. Але кадрові програші спричинили майбутні поразки, внаслідок чого клуб дійшов до реальної кризи.

Безперечно, перехід Мессі до ПСЖ став ключовим моментом та переломом в грі команди. Барселона втратила свого лідера, що в найкоротші терміни позначилося на результатах. Наразі команда знаходиться у середині турнірної таблиці Ла Ліги, а у Лізі Чемпіонів у перших двох турах групового турніру вони пропустили шість голів і жодного разу не змогли вразити ворота суперників. Матч проти київського Динамо теж став не найкращим, бо Барселона змогла реалізувати лише один гольовий момент. Після звільнення Кумана головним тренером, який тимчасово буде виконувати його обов’язки, став Серхі Бархуана. Клуб знаходиться у пошуку гідного фахівця, тому нове призначення точно стане справжньою сенсацією для футбольного світу. На даний момент обговорюються такі варіанти, як Тьєррі Анрі, Хаві та Хенрік Ларссон. Всі вони грали в Барселоні, тому говорити про їхню відданість клубу зайвий раз не варто.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.