Другий ігровий день групового турніру футбольної Ліги Чемпіонів

Роналду МЮ Вільярреал

В рамках групового турніру Ліги Чемпіонів матчі середи піднесли не менш сюрпризів, ніж поєдинки вівторка. Манчестер Юнайтед після сенсаційної поразки в першому турі проти швейцарського клубу Янг Бойз зміг на останніх хвилинах матчу виграти у Вільярреалу на домашньому стадіоні. Кріштіану Роналду знову став героєм матчу, забивши на 94 хвилині з гострого кута. Португалець продовжує радувати уболівальників МЮ, заробивши для своєї команди важливі три очки.

Київське Динамо провело провальний матч проти Баварії в Німеччині. Постійний тиск німецького клубу вилився в рахунок 5-0. Не кращим чином зіграв воротар киян Бущан, допустивши декілька помилок. Захист Динамо виглядав розгубленим, а в середині поля півзахисники не справлялися із завданням руйнування атак суперника. У цій же групі сталася чергова сенсація з Барселоною. Каталонський клуб програє не тільки в Ла Лізі, а й в Лізі Чемпіонів. Бенфіка розгромила імениту команду з рахунком 3-0 в Португалії. Після цього керівництво Барселони прийняло рішення звільнити головного тренера — Кумана. Після переходу Мессі в ПСЖ іспанська команда грає вкрай невпевнено, тому зараз Барса займає останнє місце в групі з нулем очок і нулем забитих голів.