Український тренер зі своєю командою обіграв Реал Мадрид в ЛЧ

Інтер Шахтар ЛЧ

Молдавський Шериф сенсаційно виграв у мадридського Реала в другому турі групового турніру футбольної Ліги Чемпіонів. Незважаючи на численну кількість гольових моментів, іспанський клуб не зміг реалізувати їх. Після першого голу Шерифа — Бензема і компанія посилили тиск, після чого зрівняли рахунок. Далі сценарій почав розвиватись не по плану мадридців, коли на останніх хвилинах опорний півзахисник молдавського клубу забив красивий гол. Реалу банально не вистачило ігрового часу, щоб довести справу до нічиї.

Головний тренер молдовського Шерифу — Юрій Вернидуб став справжнім героєм, так як український фахівець зміг зі своєю командою сенсаційно переграти один з найсильніших клубів Європи в рамках престижного турніру. Багато з них були здивовані, коли Шериф виграв у донецького Шахтаря з рахунком 2-0 в першому матчі групового етапу. А тепер Вернидуб зміг виграти у Реала на їхньому полі, очоливши турнірну таблицю. Надалі доведеться зіграти два матчі проти міланського Інтера, в яких знову може статися сенсація. Після матчу Юрій Вернидуб сказав, що зараз вони не думають про вихід із такої непростої групи, тому що самі не вірять в такий успіх проти іспанського клубу.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.