Сенсаційні результати матчів футбольного вікенду в Європі

Ліверпуль Реал МЮ

Кожен вікенд в європейських футбольних дивізіонах радує великою кількістю цікавих матчів. Дуже часто відбуваються сенсації, але в ці вихідні вболівальники побачили безліч непередбачуваних результатів, що не може не порадувати букмекерів.

Все почалося з несподіваної поразки нової команди Кріштіану Роналду. Манчестер Юнайтед поступився на своєму стадіоні не найсильнішому англійському клубу — Астон Віллі. Маючи тотальну перевагу у володінні м’ячем і перевершуючи своїх суперників за кількістю створених гольових моментів, футболісти МЮ примудрилися на останніх хвилинах поєдинку пропустити безглуздий гол. Але головним розчаруванням став незабитий пенальті на 93 хвилині у виконанні гравця Манчестера Юнайтед — Фернандеша. Роналду з незрозумілих причин не став бити одинадцятиметровий, тому «червоні дияволи» зазнали прикрої поразки. А Ліверпуль, три рази ведучи за рахунком, примудрився зіграти з аутсайдером АПЛ Брентфордом внічию 3-3.

У Німеччині Боруссія Дортмунд програла на виїзді, отримавши червону картку. Інтер Мілан розійшовся миром з Аталантою. Реал Мадрид не зміг перевершити Вільярреал на своєму стадіоні, не забивши жодного м’яча. А у Франції Ліон після продажу Депая не може знайти свою гру і в черговий раз втрачає очки проти аутсайдерів Ліги 1.