Історичний тріумф боксера Олександра Усика

Усик Джошуа бокс

Український боксер Олександр Усик зміг виграти історичний поєдинок проти Ентоні Джошуа. Напередодні бою британський спортсмен був фаворитом, але на рингу відбулося все не так, як він планував. Стратегічний підхід Усика до поєдинку дозволив йому не просто вистояти, а продемонструвати точні удари. Олександр поступово і планомірно нарощував свою невелику перевагу, показуючи бокс найвищого рівня. Одностайне рішення суддів ні у кого не викликало сумнівів, але в найближчому майбутньому ми можемо побачити продовження даного протистояння.

Коли Усик підписував контракт з проведення даного бою, він чітко розумів, що доведеться заздалегідь дати згоду на проведення реваншу в разі поразки Джошуа. Якби виграв британець, повторного бою не відбулося б. Тому за умовам угоди Олександру доведеться захищати свій титул абсолютного чемпіона світу за кількома версіями з тим же суперником по рингу. Не виключено, що у відповідь бій може бути проведений в Києві, що буде справедливо після першого поєдинку в Лондоні. Усик може знову перемогти Джошуа, якщо стратегія залишиться такою ж і противник українця знову не знайде потрібних ключів для перемоги.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.