Тенісний Laver Cup стартує сьогодні ввечері 24 вересня

Laver Cup Бостон

В честь одного з легендарних тенісистів всіх часів був створений щорічний турнір Кубок Лейвера. Унікальні правила передбачають змагання між двома командами, а саме Європи проти Америки. Імена конкретних тенісистів визначаються організаційним комітетом турніру. Найчастіше в список спортсменів потрапляють найтитулованіші та найяскравіші гравці ATP туру. Наприклад, в цьому році в складі Америки несподівано можна побачити Джека Сока, який протягом декількох років був відсутній через травму, але встиг набрати непогану форму. Фелісіано Лопес став учасником команди Європи, що аргументується повагою до його відданості тенісу. Спортсмену вже виповнилося 40 років, а він як і раніше їздить по багатьох турнірах протягом року і показує непоганий рівень гри.

Ключовими тенісистами даного турніру стануть гравці європейської збірної. Звєрєв Олександр в цьому році виграв Олімпіаду, Медведєв нарешті виграв турнір Великого Шлему на US Open в Америці, а Стефанос Ціціпас міг виграти Ролан Гаррос, але в фіналі Новак Джокович йому завадив це зробити. Сам серб після сенсаційного програшу у фіналі US Open вирішив взяти перерву і не брати участь в цьому році в кубку Лейвера. Три роки поспіль збірна Європи виграє даний титул. Зараз американцям можуть допомогти рідні стіни, оскільки змагання будуть проходити в Бостоні. Ізнер і Опелка постараються нав’язати боротьбу коштом своєї подачі, а Шварцман може продемонструвати надійну гру в захисті. Не варто сподіватися на Ніка Кіргіоса, який проводить відверто провальний сезон, але австралієць може знайти упевненість шляхом використання підтримки трибун. У будь-якому випадку буде безліч цікавих тенісних матчів, тому таку подію краще не пропускати.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.