Пак’яо закінчив кар’єру, а Оскар Де Ла Хойя викликав на бій Мейвезера

Де Ла Хойя Мейвезер

Боксерський світ продовжує дивувати унікальними протистояннями у виконанні іменитих боксерів, які завершили кар’єру. Холіфілд після свого відходу з великого спорту кілька разів повертався і потім ганебно програвав не найсильнішим суперникам. Менні Пак’яо завершив свою кар’єру, повідомивши про це в офіційній заяві 21 вересня 2021 року. Не виключено, що в майбутньому ми зможемо побачити його повернення, тому що він точно ще не все сказав на рингу. На його рахунку 72 бої, з яких 39 він виграв нокаутами.

Легендарний Оскар Де Ла Хойя зробив сенсаційну заяву в соціальних мережах, кинувши виклик Мейвезеру. Флойд нещодавно провів поєдинок проти блогера Томмі Пола, без проблем розібравшись з недосвідченим суперником. Мейвезер виходив на ринг проти Оскара Де Ла Хойя в далекому 2007 році, перемігши за рішенням суддів. Що примітно, Оскар зробив пропозицію своєму старому супернику у вигляді грошового гонорару за боксерський бій в розмірі 100 мільйонів доларів.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.