Енді Маррей підтвердив участь в майбутньому Ролан Гаррос

Енді Маррей теніс

Турнір Великого Шлему в Парижі розпочнеться 24 травня, але ще не всі зірки тенісу підтвердили свою участь в ньому. Енді Маррей став одним з перших, хто не став довго чекати, оголосивши, що ми зможемо його побачити ще на етапі кваліфікації. Після травми він не зміг повернути собі колишні позиції в рейтингу, тому не може претендувати на місце в основній сітці престижного тенісного турніру.

Маррей в 2016 році грав у фіналі Ролан Гаррос, поступившись Новаку Джоковичу. Навряд чи він зможе продемонструвати такий же результат в цьому році, але у нього є всі шанси набрати непогану форму протягом турніру. Не виключено, що тренерський склад готує його до майбутнього Уімблдону, де Енді вигравав у 2013 і 2016 роках.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.