Фаворитки фінального тенісного турніру 2021 року у Гвадалахарі

Підсумковий турнір WTA

Цього року фінальний підсумковий турнір WTA відбувається у мексиканському місті Гвадалахара. Для останніх змагань року гра просто неба вважається рідкістю, але клімат країни дозволив провести видовищний спортивний захід. Фаворитку змагань визначити вкрай важко, тому що кожна з тенісисток досягала успіхів у кар’єрі.

У першому матчі Контавейт без проблем розібралася із Крейчиковою. Естонка в кінці сезону демонструє стабільний теніс, тому перемога з рахунком 6-3 6-4 була досить передбачуваною. Другий матч наступного ігрового дня подарував масу емоцій, оскільки у протистоянні Мугуруси та Кароліни Плішкової справа дійшла до третього сету, в якому на тай-брейку сильнішою виявилася чеська тенісистка. Плішкова чудово подавала і змогла конвертувати невелику перевагу у перше зароблене очко.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.