Україна перед матчем із Боснією та Герцеговиною зіграє проти Болгарії

Україна Болгарія футбол

Напередодні вирішального поєдинку, який відбудеться у рамках відбору Чемпіонату Світу з футболу 2022 року, Україна проведе товариську зустріч із Болгарією в Одесі. Через два дні відбуватиметься важлива для українських футболістів зустріч між Боснією та Герцеговиною проти Фінляндії. Команду Петракова влаштовує нічия у цьому матчі, але все одно потрібно налаштовуватися на останній матч, який потрібно буде провести на виїзді.

За кілька годин до матчу проти Болгарії в Одесі стало відомо, що на стадіоні сталася пожежа. За офіційною інформацією сталося замикання, після чого пожежу успішно ліквідували, тому матч між Україною та Болгарією відбудеться без затримок о 19-30 за київським часом.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.