Хаві з перших днів перебудував футбольну стратегію Барселони

Хаві тренер Барселони

Після звільнення Рональда Кумана іспанський клуб не справився з наявними проблемами у матчах іспанської Прімери. З приходом Хаві все кардинально змінилося, оскільки колишній гравець Барселони одразу окреслив, що тепер команда повертатиметься до гри з короткими та точними пасами. Саме так популярний півзахисник разом з Іньєстою домагалися потрібних результатів, систематично забезпечуючи нападників гольовими передачами.

Поточна криза в Барселоні може продовжитися далі, тому що керівництво клубу не виділяє додаткових коштів на придбання нових футболістів цієї зими. Хаві, швидше за все, може потрапити у вкрай складну ситуацію, а значить, разом з ним команда має стрибнути вище своєї голови.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.