Вісімка найкращих тенісистів підсумкового турніру року в Турині

Підсумковий турнір теніс

Сформувався склад учасників фінальних тенісних змагань за підсумками 2021 року. Багато гравців із топ рейтингу ATP отримали путівку заздалегідь, тому турнір у Парижі практично ніяк не вплинув на склад учасників підсумкових змагань. Слід зазначити, що ще кілька років тому такі тенісисти, як Каспер Рууд і Рубльов брали участь в змаганнях з молодими гравцями наступної генерації в експериментальному турнірі NextGen. Зараз вони змогли вийти на гідний рівень, потрапивши у вісімку найкращих у світі.

Прикро, що Федерер, Надаль і Маррей не братимуть участі у цьому дійстві. Навіть без цих легендарних тенісистів буде цікаво спостерігати за протистояннями молодих та перспективних у матчах проти Джоковича. Новак відчував певні проблеми у Парижі, але зміг довести, що він ще у чудовій фізичній формі. Серед фаворитів підсумкового турніру в Турині також будуть Медведєв та Звєрєв. Не варто списувати з рахунків решту учасників, оскільки практично кожен із них доходив до фінальних стадій турнірів Великого Шлему цього сезону.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.