Федерер вперше в кар’єрі «всуху» програв сет на Вімблдоні

Федерер Гуркач Вімблдон

Після сенсаційного вильоту Данила Медведєва в матчі проти польського тенісиста Гуркача наступною «жертвою» Хуберта став легендарний Роджер Федерер. Швейцарець з незрозумілих причин провів дуже невдалий матч, помиляючись практично в кожному розіграші. Ключову роль зіграв другий сет, в якому Федерер вів за рахунком 4-1 і міг зробити ще один брейк. Гуркач сенсаційно повів в рахунку 2-0 по партіях, після чого в грі Федерера настав повний спад і він примудрився програти сет 6-0. Вперше в кар’єрі таке відбувається з Роджером, тому багато скептиків говорять, що завершення кар’єри вже не за горами.

Гуркач вийшов у півфінал Вімблдону вперше в кар’єрі. Він виграв в цьому році на турнірі в Маямі, тому його успіх триває. Упевнена гра на власній подачі дозволила йому жодного разу не втратити свої гейми до матчу з Медведєвим. Тепер в півфіналі поляк зіграє з переможцем пари Берреттіні — Оже Альясім. У іншій парі за путівку в фінал престижного турніру Великого Шлему поборються Новак Джокович і канадський тенісист Шаповалов, останній з яких зумів виграти напруженному поєдинку у Карена Хачанова в п’яти сетах.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.