Феєрична перемога Гуркача у Медведєва за вихід у чвертьфінал Вімблдону

Гуркач Федерер Медведєв

Дводенний поєдинок Медведєва і Гуркача потрапив в центр уваги любителів тенісу, оскільки спортсменам довелося грати матч протягом двох днів. Вони пізно почали матч в кінці ігрового дня, і організатори змушені були перенести кінцівку на наступний день. Російський тенісист контролював хід зустрічі, постійно ведучи за рахунком. Але після трьох сетів і перенесення матчу на другий день відбувся кардинальний перелом по ходу розвитку сценарію. Гуркач серйозно налаштувався на вирішальні гейми, обігравши Медведєва в п’яти сетах. Дві фінальні партії завершилися з однаковим рахунком на користь поляка 6-3 і 6-3.

До цього Гуркач виграв престижний турнір в Маямі в цьому сезоні, але потім в його грі почався серйозний спад, і він повністю провалив ґрунтовий сезон і вкрай невдало почав трав’яний етап турнірів ATP. У нього з Медведєвим до цього не було очних зустрічей в ATP турі , але росіянин був явним фаворитом зустрічі. Перерва в грі допомогла поляку здобути бажану впевненість у власних силах, тому Гуркач зміг домогтися бажаного результату. Тепер у нього буде можливість змагатися з Федерером у чвертьфіналі, де фаворитом буде швейцарський тенісист.

X

Всі зображення на сайті, права на які належать третім особам (включаючи логотипи та скріншоти вебсайту(-ів)) використовуються добросовісно з метою огляду вказаного вебсайту.

All images on the site, rights to which belong to third parties (including the logos and screenshot(s)) used in good faith to review the specified website.